Podaruj zdrowie najbliższym

14 lutego 2018
14 lutego 2018 Agnieszka

Zadbaj o najbliższych… nie tylko w walentynki

Data 14 lutego, jako święto zakochanych, kojarzy się przede wszystkim z serduszkami, świecami, słodkościami, wyjściem do kina, teatru czy restauracji. Święto to ma chyba tyle samo zwolenników, co przeciwników. Niezależnie od tego, do której grupy należysz, przypominamy, że zawsze warto zadbać o siebie i swoich najbliższych.

W pierwszej połowie lutego w Internecie i na ulicach aż huczy od akcji walentynkowych, sprzedawcy pokazują nam coraz to nowe pomysły na prezenty dla „drugiej połówki”. Prezenty mniej lub bardziej trwałe i potrzebne, jednak kto choć raz nie uległ magii tego święta i wpływowi dobrze przygotowanej reklamy? 🙂 W tym roku zachęcamy do głębszej refleksji nad tym tematem…

Kocham, więc ubezpieczam

Zdrowie jest bezcenne, dlatego szczególną uwagę zwracamy na profilaktykę zdrowotną, zgodnie z powiedzeniem „lepiej zapobiegać, niż leczyć”. Mamy również świadomość, jak istotna jest szybka diagnostyka i wdrożenie odpowiedniego leczenia w krótkim czasie od zachorowania. Są to wartości, których nie da się kupić, a zachorowania nie można przewidzieć. Jednak czy warto pozwalać bliskim na bezczynne czekanie?

Oczekiwanie na wizytę u lekarza specjalisty w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia może potrwać nawet kilka lub kilkanaście miesięcy. Alternatywą są wizyty prywatne, jednak ich koszty często są bardzo wysokie, a długotrwałe leczenie rujnuje rodzinne finanse i wpędza w długi.

W takich, niekiedy bardzo trudnych przypadkach, z pomocą przychodzą pakiety i abonamenty medyczne, w ramach których korzystać można z wizyt w prywatnych placówkach medycznych bez skierowań i wykonywać badania diagnostyczne bez limitów. Pakiet medyczny daje komfort spokoju – pewność, że jeśli zajdzie taka potrzeba, wizyta u specjalisty możliwa będzie w ciągu maksymalnie kilku dni roboczych.

W tym szczególnym dniu pamiętajmy o tych, którzy pokochali nas pierwsi. Może prezent pod postacią pakietu medycznego nie jest zbyt „romantyczny”, jednak w wielu przypadkach takie rozwiązanie może ułatwić życie Wam i, przede wszystkim, Waszym rodzicom. Miłość jest ważna, ale zdrowie jest potrzebne, aby móc cieszyć się miłością jak najdłużej. Podaruj zdrowie najbliższym już dziś!

, ,